Movies
Ratings
189
ValkyrieRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0