Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 2.5
BargainRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5