Movies
Ratings
330
ParasiteRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5