Series
Ratings
14
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5