Titles you rated
BreathlessRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0