Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5