Movies
Ratings
116
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Major League IIRated ★ 4.0
Major LeagueRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
RockyRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Belle de JourRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
TatsumiRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0