Movies
Ratings
55
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Shame DiaryRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 1.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
Orphan: First KillRated ★ 2.0
PearlRated ★ 3.5
The Neon DemonRated ★ 0.5
Cold FishRated ★ 1.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 2.0
A Summer Solstice StoryRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
ContemptRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5