Movies
Ratings
988
Superman II: The Richard Donner CutRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 1.0
Alien: ResurrectionRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
DaredevilRated ★ 1.0
DreddRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.0
DarkmanRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5