Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Contracted: Phase IIRated ★ 3.5
AfflictedRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
ComplianceRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0