Movies
Ratings
124
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0