Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0