Movies
Ratings
114
Red CarpetRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0