Series
Ratings
57
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5