Movies
Ratings
80
FrozenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Oh! Happy DayRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0