Series
Ratings
48
Shin's ProjectRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Shark: The StormRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
Han RiverRated ★ 2.5