Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
CargoRated ★ 4.5
RayRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5