Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Dance With MeRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0- A Drop of the GrapevineRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Citizen DogRated ★ 2.0
PoolRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0