Titles you rated
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Silent WitnessRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5