Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
My♡PuppyRated ★ 2.5
Lumberjack the MonsterRated ★ 3.5