Movies
Ratings
150
HopeRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 2.0