Titles you rated
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5- Fake LiesRated ★ 3.5
 
The Popstar Water Deer and IRated ★ 1.0
MahjongRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- P1HRated ★ 2.0
 
MantisRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
 
Jurassic WorldRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
BleachRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
 
ChallengersRated ★ 4.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 5.0
The Book of SolutionsRated ★ 3.5