Series
Ratings
99
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
The Date of MarriageRated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5
Batsuichi ga Moteru nante KiitemasenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 1.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
ShijukaraRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.5
What's Wrong with My PrincessRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5- SetoUtsumiRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0