Movies
Ratings
510
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 1.0
TroyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 2.0
What a Man WantsRated ★ 2.5- The Last RideRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 1.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 2.5
The Policeman's LineageRated ★ 1.5
American PieRated ★ 2.0
Ordinary PersonRated ★ 2.0
SpiritwalkerRated ★ 2.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 1.0
Hot BloodedRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5