Movies
Ratings
1506
Voice of SilenceRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 3.0
How to Live in This WorldRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
JexiRated ★ 3.0
Code 8Rated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 2.0
Guns AkimboRated ★ 2.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 2.0
My KingRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0