Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 1.5
CluelessRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0