Movies
Ratings
631
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
Ringu 2Rated ★ 1.5
The UninvitedRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 1.5
LucyRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
BraveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5