Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
BardoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0