Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 2.5
The TargetRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5