Movies
Ratings
190
Black PantherRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0