Movies
Ratings
196
The Descent: Part 2Rated ★ 2.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
The RingRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0