Titles you rated
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0