Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0