Series
Ratings
191- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 1.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Sexi Mong Season 1Rated ★ 3.0
Kimcheed Radish CubesRated ★ 3.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.0- Smile AgainRated ★ 4.0