Titles you rated
Ice AgeRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0