Titles you rated
UnderworldRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0