Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0