Movies
Ratings
50
Fight ClubRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 1.0
August RushRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0