Titles you rated
White ChicksRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0