Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0