Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 4.0
My WayRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0