Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0- Notes from the UnknownRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5- DreamRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 2.5
In the HeightsRated ★ 4.0