Titles you rated
- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5