Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 0.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 1.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0