Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0