Movies
Ratings
34
InterstellarRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
BeanRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0