Series
Ratings
23
STEINS;GATERated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 3.5- TorchwoodRated ★ 3.5
TorchwoodRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0