Titles you rated
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
King KongRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5