Titles you rated
CrossingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 1.5
GodzillaRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0