Movies
Ratings
313
The Truman ShowRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 1.5
Total EclipseRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The StrangerRated ★ 3.0
Fists in the PocketRated ★ 4.5
GirlfriendsRated ★ 3.0
A Leap in the DarkRated ★ 3.0
Sound of FallingRated ★ 2.5
(the) MutationRated ★ 2.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.5